Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie

Atrakcje i okolica

Z jednej strony bliskość natury: dużo lasów, zieleni, drogi i ścieżki spacerowe i rowerowe a z drugiej dostęp do szerokiej gamy atrakcji wypoczynku zimowego i letniego. Mają Państwo możliwość uprawiania narciarstwa zarówno na trasach biegowych jak i na stokach narciarskich w najbliższej okolicy: stacja narciarska Witów-Ski (Witów 8 km) i Na Budzu (Czerwienne 5km), ogólnodostępne kryte lodowisko w Czarnym Dunajcu (6km) oraz baseny termalne Chochołowskie Termy (Chochołów 6km, zniżki 10% dla naszych gości), Termy Szaflary czy Gorący Potok (Szaflary 14km). Jest to doskonałe miejsce wypadowe, z którego w sposób wygodny i szybki można  dojechać do większości atrakcji Podhala (Tatry, Dolina Chochołowska i Kościeliska) i Orawy.

Dla wszystkich chcących poznać kulturę góralską polecamy wycieczki do „Żywego skansenu” w Chochołowie (zabytkowa wieś), gdzie można zobaczyć codzienną pracę górali oraz wytwarzane przez nich rzemiosło. Nasi goście mogą posmakować oraz zakupić tradycyjne góralskie smakołyki. Oferujemy również możliwość zrealizowania tradycyjnego kuligu latem jak i zimą w Dolinie Chochołowskiej z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek (po wcześniejszym uzgodnieniu).

CAŁOROCZNE :

  • Termy Chochołowskie 8,5 km od naszego obiektu (około 12 min samochodem ) dla naszych gości w naszej willi możliwość zakupienia biletów od niedzieli do piątku ze zniżką -10% dzięki czemu nie muszą państwo czekać w kolejce do kasy.
  • Termy Gorący Potok 18 km od naszego obiektu (około 25 min samochodem ) dla naszych gości -20% zniżka
  • Termy Bania 26 km od naszego obiektu ( około 30 min samochodem )

ZIMOWE SZALEŃSTWO :

  • CzerwienneSki 5,5 km od naszego obiektu ( około 7 min samochodem )
  • Wyciąg narciarski UBOC 10 km od naszego obiektu ( około 13 min samochodem )
  • Witów-Ski 12 km od naszego obiektu ( około 16 min samochodem )
  • Suche-Ski 13 km od naszego obiektu ( około 16 min samochodem )
  • Snowdoo 18 km od naszego obiektu ( 25 min samochodem )

Serdecznie zapraszamy do spędzenia z nami czasu!