O NAS

Willa Na Borku położona jest w malowniczej i spokojnej miejscowości Ciche k/Czarnego Dunajca. Cisza w naszej okolicy pozwala na odpoczynek od codziennego chaosu oraz na naładowanie energii.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwu, trzy i cztero osobowe komfortowo wyposażone pokoje z łazienkami i dostępem do Internetu, z których rozpościerają się przepiękne widoki na Tatry, lasy i łąki, na których wypasają się krowy i owce.

 

W cenie pobytu oferujemy śniadania w formie szwedzkiego stołu jak i możliwość samodzielnego przygotowania posiłków.

 

Z myślą o najmłodszych, wyposażyliśmy naszą willę w kącik zabaw. Na zewnątrz z kolei czekają piaskownica, huśtawki, mnóstwo zabawek i rozległa zielona przestrzeń.

 

Z jednej strony bliskość natury: dużo lasów, zieleni, drogi i ścieżki spacerowe i rowerowe a z drugiej dostęp do szerokiej gamy atrakcji wypoczynku zimowego i letniego. Mają Państwo możliwość uprawiania narciarstwa zarówno na trasach biegowych jak i na stokach narciarskich w najbliższej okolicy: stacja narciarska Witów-Ski (Witów 8 km) i Na Budzu (Czerwienne 5km), ogólnodostępne kryte lodowisko w Czarnym Dunajcu (6km) oraz baseny termalne Chochołowskie Termy (Chochołów 6km, zniżki 10% dla naszych gości), Termy Szaflary czy Gorący Potok (Szaflary 14km). Jest to doskonałe miejsce wypadowe, z którego w sposób wygodny i szybki można  dojechać do większości atrakcji Podhala (Tatry, Dolina Chochołowska i Kościeliska) i Orawy.

 

Dla wszystkich chcących poznać kulturę góralską polecamy wycieczki do „Żywego skansenu” w Chochołowie (zabytkowa wieś), gdzie można zobaczyć codzienną pracę górali oraz wytwarzane przez nich rzemiosło. Nasi goście mogą posmakować oraz zakupić tradycyjne góralskie smakołyki. Oferujemy również możliwość zrealizowania tradycyjnego kuligu latem jak i zimą w Dolinie Chochołowskiej z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek (po wcześniejszym uzgodnieniu).

 

Serdecznie zapraszamy do spędzenia z nami czasu!

 

Koszt pobytu w naszym obiekcie wynosi od 75zł za osobę. Cena zawiera:

– zakaz zwierząt w willi.

– nocleg w komfortowo urządzonym pokoju;

 

– dzieci do lat 2 pobyt bezpłatny (śniadanie, nocleg w łóżku z rodzicami);

 

– śniadanie w formie bufetu szwedzkiego stołu;

 

– Internet bezprzewodowy na terenie całego obietku;

 

– bezpłatny parking niestrzeżony, monitorowany całodobowo.

Dzieci od lat 3 – 10 w cenie 60zł/dobę

Dorośli od 80 zł/dobę ze śniadaniem

 

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 200zł. Brak wpłaty w uzgodnionym terminie, powoduje automatyczną anulację rezerwacji. Wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi. Rezerwację można natomiast przesunąć na inny dogodny termin. Pozostałą należność prosimy uregulować w dniu przyjazdu.

 

Organizujemy rownież imprezy okolicznościowe typu :

chrzciny

komunie

komersy

różne inne : 40stki , 18nastki